Haberler

BitPay: Bitcoin’i Kaldırmış Değiliz, Sistemlerimizde Geçici Sorun Oluştu

Blockchain ödeme sağlayıcısı BitPay, bugün sabah saatlerinde Twitter'da bazı kullanıcıların ''BitPay Bitcoin ödemelerini kabul etmiyor.'' şeklindeki açıklamalarına yanıt verdi.

Kısa süre içerisinde onlarca kullanıcı BitPay ile ilgili sabah saatlerine karşı Bitcoin ödemelerinin kabul edilmediği uyarısında bulundu ve BitPay’i açıklama yapmaya çağırdı. BitPay bir süre sonra konu hakkında yaptığı yazılı açıklamasında kripto para birimi Bitcoin ile ilgili herhangi bir kaldırma işleminin veya ödeme kabul etmeme işleminin söz konusu olmadığını, sabah saatlerinde sorun yaşanmasının nedeninin ise sistemsel bir sorundan dolayı ortaya çıktığını açıkladı.

Bitcoin ödemelerinin aktif olarak sistem tarafından kabul edilmeye devam edildiğini söyleyen BitPay yönetimi, konu hakkında gerekli düzenlemelerin yapıldığına ve tüm sistemlerin düzenli ve stabil çalıştığına dair açıklama yaptı.

BitPay bugün için en büyük kripto para ödeme sağlayıcısı olarak biliniyor ve giderek daha fazla ilgi çekmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu