Haberler

BitPay Ethereum Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı!

ABD'li BitPay bugünden itibaren Ethereum ödemelerini kabul ediyor.

Nexo

ABD merkezli Bitcoin ödemeleri sağlayıcısı BitPay dün yapılan açıklama ile bugünden itibaren tüm satıcıların dünyanın yüzlerce farklı noktasında, 200’den daha fazla ülkesinde herhangi bir güncelleme yapmadan BitPay paltformunu kullanıp Ethereum ödemeleri alabileceğini açıkladı.

Bitcoin ile ödemeler kabul eden BitPay, bugüne kadar dünyada sayılı şirketlere destek sağladı ve Bitcoin ile ödeme almalarını sağladı. 5 haneye kadar ödemelere izin veren şirket dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca kripto para birimi yatırımcısı tarafından kullanılıyor ve her gün milyonlarca dolar değerinde Bitcoin ödemelerini kolaylaştırabiliyor.

BitPay bundan sonra Bitcoin ile beraber Ethereum ile birlikte de ödeme kabul edecek. Ethereum ile ödeme kabul etmek isteyen BitPay kullanan satıcılar herhangi bir işlem yapması gerekmeyecek ve herhangi bir güncellemeye ihtiyaç duymayacak.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı