Haberler

BitPay: XRP’yi Platformumuza Ekledik

BitPay isimli kripto para ödeme aracı platformu XRP'nin bundan sonra ödeme aracı olarak kullanılabileceğini açıkladı.

BitPay isimli kripto para ödeme platformundan bugün yapılan resmî açıklamada platformun bundan sonra Ripple şirketine ait XRP’yi ödeme listesine aldığı ve tüm alıcıların bundan sonra XRP ile satıcılara ödeme yapmasının önünü açtıkları öğrenildi. BitPay dünyanın tüm ülkelerinde herkesin Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile anlık ödemeler yapmasına, satıcıların dakikalar içerisinde kripto para ödemesi almasına aracılık eden bir oluşum.

Kripto para yatırımcısı kimselerin aktif olarak kullandığı, birçok şirketin kripto para ile ödeme almak için tercih ettiği BitPay’in bu sayede daha fazla satıcı ile anlaşması mümkün olacak. Satıcılar dışında alıcıların elinde daha fazla seçenek olacağı için platform daha fazla kullanıcı tarafından desteklenecek ve daha fazla karlılık elde edecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu