blank
BorsaHaberlerKripto Para

Bittrex, ABD Doları İle Kripto Para Satışını Bireysel Müşterilere De Açtı

ABD merkezli ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Bittrex, ABD Doları ile kripto para alım satım işlemlerini, bireysel müşteriler için de açtığını duyurdu.

Bittrex tarafından yapılan açıklamada; “Bittrex USD yatırmayı ve çekmeyi, uygun kurumlar ve kişisel hesaplar için artık destekliyor. İlk etapta New York, Kaliforniya, Montana ve Washington’da yaşayan ve hesaplarını doğrulatmış olan kullanıcılar ABD Doları ile Bittrex’te kripto para alım satımı yapabilecek.

Şuan için bu hizmetten yararlanmak ve USD ile işlem yapmak isteyen kullanıcıların destek talebi oluşturması gerekiyor. Uygun görülmesi halinde birkaç gün içerisinde onay verileceği borsa tarafından açıklanmış durumda.

Piyasa İçin Çok Olumlu

Bünyesinde 200’den farklı kripto para alım satımı yapılabilen Bittrex borsası, daha önce bu özelliği sadece kurumsal yatırımcılara sunmuştu. Bireysel kullanıcılara da sunulması bir seneyi bulacak şeklinde öngörülen hizmet, bu kadar erken bir şekilde olması ile dikkatleri üzerine çekti.

Bittrex gibi dünyanın en büyük borsasında, direk ABD Doları ile kripto para alınıp satılabilmesi, yeni yatırımıların piyasaya girmesinde önemli rol oynayacaktır.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu