Kripto HaberleriHaberlerBittrex Uygulamasını Kullanıcılara Sundu

Bittrex Uygulamasını Kullanıcılara Sundu

Takip et

Uzunca bir zamandır mobil uygulaması olmayan kripto para birimi yatırımcı borsalarından bir tanesi olan Bittrex yeni bir adım attı ve sonunda beklenen mobil uygulamasını kullanıcıların indirmesine sundu. Kripto para birimlerinin her an fiyatının değiştiği bir ortamda mobil uygulamadan anlık satış ve alımlar yapmak isteyen milyonlarca kripto para birimi sahibi yatırımcı bu konuda Bittrex borsasını sık sık topa tutuyor ve sürekli yeni bir uygulama çıkarmaları konusunda baskı yapıyorlardı.

Ücretsiz olarak hem iOS, hem Android işletim sistemli cep telefonlarına özel olarak sunulan Bittrex mobil uygulamasının bundan sonra alım ve satımlar dahil her türlü işlem ve bildirimin yönetilebileceği bir uygulama olacağı açıklandı.

Bazı yatırımcılar uygulamanın çok geç kaldığı uyarısında bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları