Haberler

Block.one, Sosyal Medya Uygulaması İçin 150 Milyon Dolar Yatırım Yaptı

Block.one'un geçtiğimiz Haziran 2019'da kurduğu Voice adlı sosyal medya uygulamasına 150 milyon dolar yeni yatırım yaptığı açıklandı.

Tam 10 ay önce kurulmuş olan sosyal medya uygulaması Voice çok fazla sayıda kullanıcının kullandığı bir oluşum olmamasına rağmen giderek güçleniyor. Block.one’dan yeni yapılan açıklamada ise sosyal medya uygulamasının daha fazla sayıda insana ulaşabileceği, bunun için yeni yatırım programlarının sürekli ve durmadan devam edecek olduğu bildiriliyor.

Yeni yatırım tutarının 150 milyon dolar olduğu ifade edilirken, bu para sayesinde sosyal medya uygulamasının çok daha fazla kullanıcı edinebileceği, yeni tasarımsal değişimler ve yeni özellikler ile daha fazla dil desteği gibi eklemelerin yapılabilecek olduğuna yönelik tahminler ortaya atıldı.

Bugüne kadar sosyal medya uygulaması dendiğinde akla ilk Facebook grubu gelirken, farklı sosyal medya uygulamaları/siteleri de kısmen ilgi çekebiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu