Blockchain

Blockchain için yapılan harcamalarda artış

Blockchain teknolojisinin test edilmesi için yapılan harcamalarda kritik artışlar yaşanıyor. Son yılların beklenenden daha fazla ilgi gören ve daha fazla devlet yönetimi tarafından üzerinde çalışmalar denenen Blockchain teknolojisinin insanlar tarafından da ilgi görmesi ve insanların gelecekte daha rahat, daha hızlı ve daha güvenilir olarak her türlü sorgulama sayfasına erişebilmesini sağlayabilecek olduğu beklentisinin bu konuda etkisinin büyük olduğu tartışılıyor.

Harcamalar yüksek

Blockchain teknolojisinin testi için yapılan harcamalar ise son derece yükseldi. Yükselen harcamalar dolayısı ile hükümetlerin ve şirketlerin Blockchain teknolojisi konusunda bilgi seviyesi de buna paralel olarak bir o kadar yükselirken, gelecekte nasıl alanlarda ve ne kadar başarılı bir şekilde kullanılabilecek olduğu konusunda bilgi sahibi oldular. Şirketlerin ve devletlerin ortak olarak yaptıkları deneme çalışmaları Almanya, Malta, Fransa, İngiltere ve Çin’de daha fazla olurken, Afrika ülkesi olan Güney Afrika’da da göz çarpıcı sonuçların alınmasında etkili oldu. Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde ise yapılan çalışmaların ne aşamada olduğu konusunda hala bir bilgi maalesef ki bulunmamakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu