Blockchain

Blockchain Kullanan Firma Sayısı Artıkça Teknolojinin Adı Duyuluyor!

Blockchain kullanan şirket sayısı arttı.

Blockchain teknolojisine ilgi duyan ve ilgi gösteren şirketlerin sayısında son yıllarda bir artış var. İnsanlar ve şirketler artık bu tür bir teknolojinin olduğundan haber almaya ve bu teknolojinin geleceğin teknolojileri arasında en iyisi olmasa da kullanılmasına neredeyse kesin olarak bakıldığına artık daha çok inanmaya başladı. Blockchain teknolojisi bundan 10 yıl önce yoktu, bugün ise var. Bu 10 yıl içerisinde çok fazla araştırma ve çalışma yapılmadı ancak son 2 yıldır oldukça ciddi çalışmalar yapılmaya başladı. 10 yıl içerisinde ilk ortaya çıktığında Blockchain teknolojisi sıradan bir Windows işletim sistemli bir bilgisayarın temasını değiştirmeye benzeyen ”yapay” bir teknoloji olarak görülmüştü.

Bugün ise öyle olmadığı bir kez daha anlaşıldı ve şirketlerin bu teknolojiden yararlanma oranları git gide daha fazla artmaya başladı. Blockchain’i geliştiren şirketlerin sayısının son yıllarda arttığına dair açıklamalar bulunurken, Avustralya’da bir metal şirketinin de Blockchain teknolojisi kullanması, Microsoft’un yeni karar ile Blockchain ortaklığı kurması bu teknolojiden gelecekte herkesin yararlanabileceği anlamını taşıyor olabilir.

*Blockchain’e zincir teknolojisi adı veriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu