BlockchainHaberler

Blockchain Şirketinden Dev Yatırım

Blockchain şirketi tam olarak 3 milyon dolarlık yatırım alarak dikkatleri üzerine çekti.

Blockchain şirketi tam olarak 3 milyon dolarlık yatırım alarak dikkatleri üzerine çekti. FPT Corporation ve SBI Holdings, Vietnam’daki bir Blockchain şirketine 3 milyon dolar değerinde dev bir yatırım yaptılar. Teknolojinin ünlü şirketlerinden FPT Corporation ve finans şirketlerinden SBI Holdings geçtiğimiz haftalarda bir uzlaşma belgesine imza atarak Utop adlı bir şirkete toplamda 3 milyon dolar değerinde büyük bir yatırım yapma kararı aldılar.

AkaChain Utop

FPT’nin akaChain ismiyle geliştirdiği ve başlıca kurumsal kullanım için geliştirilen Blockchain platformunu her daim kullanan bu şirket, özel olarak küçük çaplı şirketlere yönelik hizmetler sunmayı hedef alıyor. Yeni bir şirket olan Utop, akaChain platformunu kullanarak veri aktarımı yapan şirketlere daha ucuz ve daha aktif bir deneyim sunmak istiyor.

FPT’nin yönetim kurulu başkanlığına aday olan Truong Gia Binh, Blockchain teknolojisinin Dünya ülkeleri genelindeki pek çok şirketin bir hayli ilgi çektiğini ve daha etken olarak tercih edileceğini düşünüyor. Konu hakkında bazı önemli açıklamalar yapan Binh, bunun gibi üstün teknolojilerle birlikte dijital dönüşüm sürecinin çok farklı bir şekilde hızlandığını belirtiyor. Yaptığı diğer önemli açıklamalarda ise:

“Endüstri ve sanayi 4.0 teknolojilerinin aktif olarak gelişimi pek çok şirket için yeni fırsatlar ortaya çıkardı. Bu duruma ve gelişmeye kısa ve net olarak dijital dönüşüm yenilikleri de diyebiliriz.” gibi açıklamalar yaptı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu