Blockchain

Blockchain Teknolojisi Harcamaları Artacak

Blockchain teknolojisine yatırımcıların ilgisi daha fazla artış gösterecek.

Blockchain teknolojisine yönelik 2019 yılında yatırımların artacak olduğu açıklandı. IDC tarafından yapılan araştırmaya göre Blockchain teknolojisi yatırımlarında 2019 yılı sonuna kadar 2.9 milyar dolar seviyesine yükselecek ve daha fazla artış olabileceği açıklandı. Kripto paralar ile Blockchain teknolojisi de son dönemde daha fazla ilgi görmeye başladı ve insanlar son dönemde Blockchain teknolojisinin faydalarını ortaya çıkan haberler ve yapılan çalışmalar sayesinde daha iyi anladı.

Blockchain teknolojisi hakkında IDC’nin raporunda, bu yıl sonuna kadar 2.9 milyar dolar seviyesine çıkacak yatırım seviyesi toplamının bu sektörde büyük bir pay olacağı belirtildi. IDC raporunda, Blockchain teknolojisine finans sektörü ve hizmet sektöründen %80’i aşan oranda yatırım artışı olacağı belirtilirken, bu sektörde yapılacak olan çalışmalarda daha fazla yatırım yapılacak olduğu belirtiliyor.

Blockchain teknolojisi yatırımlarında daha fazla artış olması beklentisi gelecek birkaç ay sonuna kadar milyarlarca dolar artmış olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu