Haberler

BlockFi’den Litecoin Adımı

Kripto para şirketleri arasında yerini güçlendirmeyi sürdüren BlockFi'den yeni bir karar.

BlockFi’den yapılan açıklamada şirketin bundan sonra Litecoin ile yatırımcılara faiz vermeye başlayacak olduğu ve Litecoin yatırımcılarının da kendilerinden bu sayede faiz alabileceklerini açıkladı. Kripto para birimi ile kredi veren ‘bankaların’ sayısının giderek arttığı son yıllarda yatırımcılar özellikle de bu tür şirketlerin sayısının çoğalmasını ve daha fazla insanın bu şirketler ile çalışmasını istiyor.

USDC desteği ve Litecoin desteği ekleyeceklerini duyuran BlockFi, bu konuda gelecekte daha iyi adımlar atabileceklerini belirtti.

Yatırımcılar şirketten ortalama olarak Litecoin için tam olarak yıllık %3.78, USDC için ise yıllık %8.6 oranında faiz alabilecekler. Bu oranların daha sonra değişebilecek olduğu tahmin ediliyor.

*Yatırımcılar farklı ve kurumsal olmayan hiçbir platforma güvenerek yatırım yapmamalı. Kripto para ile yıllık %100 faiz verdiğini iddia edenlere inanmamalılar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu