Kripto HaberleriBitcoinBlockstream CEO’su Samson Mow'dan Bitcoin'le İlgili Önemli Açıklamalar

Blockstream CEO’su Samson Mow’dan Bitcoin’le İlgili Önemli Açıklamalar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasının öncü ismi Bitcoin’in bu yıl elde ettiği müthiş yükseliş bir süredir düşüşe geçti ve bu durum birçok yatırımcının zarar etmesine yol açtı. Bununla birlikte yatırımcıların zarar etmesinde bir bakıma kendi payları da var. Nitekim bu duruma neden olanların başında yatırımcıların ani kararlar vermeleri geliyor.

Blockstream CEO’su konuyla ilgili şu yorumlarda bulundu:

Mow, attığı tweet’le günde hala 1.800 Bitcoin kazılması nedeniyle düşüş yaşandığını ve volatilitenin sona ermediğini vurguladı. Ünlü CEO’ya göre Stabil bir fiyat belirlenebilmesi için günlük 16,2 milyon dolara ihtiyaç var. Mayıs 2020’de gerçekleşmesi öngörülen Bitcoin blok ödülü yarılanmasına değinen ünlü isim, yarılanma sonrası düşüşe geçen günlük BTC üretiminin fiyatı daha da istikrarlı kılacağını düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları