Kripto HaberleriHaberlerBlöf Yapmıyor, Direkt Vuruyor: Trump, WHO'ya Fonları Durdurdu!

Blöf Yapmıyor, Direkt Vuruyor: Trump, WHO’ya Fonları Durdurdu!

Takip et

Amerikan Başkanı Donald Trump yönetiminden gece yarısı yapılan açıklamada yönetimin bundan sonra ortalama 500 milyon dolarlık fon verdikleri Dünya Sağlık Örgütü isimli BM çatısı altındaki örgüte fon vermeyecek olduğu açıklandı. Trump, örgütün en fazla fonlayıcıları arasında açık ara büyük bir farkla ABD’nin 1. sırada olduğunu, ABD 500 milyon dolar fon verirken 2. sırada gelen Çin’in ise 40 milyon dolar verdiğini açıkladı.

WHO’nun Çin destekçisi olarak tüm dünyada gerçekleri gizlediğini, bunun kabul edilemez olduğunu açıklayan Başkan Trump, ABD’nin WHO’ya gerekli bedeli ödetmeye devam edecek olduğundan da söz etti.

Trump yönetimi salgın sonrasını bekliyor

Bazı kimseler ise Trump yönetiminin blöfler yerine gerçekten ‘vurmayı’ tercih ettiğini, salgın sonrasında Başkan ve ekibinin Çin’e trilyonlarca dolarlık tazminat yükleyeceğini iddia ettiler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları