Haberler

Blok Ödülünün Yarılanması Madencilerin “Panik Atağını” Artırdı!

Bitcoin, Mayıs ayında blok ödülünün yarılanması durumu ile karşı karşıya kalacak.

Tüm dünyada madencilerin merakla beklediği mayıs ayında yaşanacak blok ödülü yarılanması olayının madenciler için nasıl ve ne gibi sonuçlarının olacağı merak ediliyor. Blok ödülünün yarılanması ile beraber madencilerin gelirlerinde ne gibi düşüşler yaşanacak olduğu, iflas ile karşı karşıya kalacak madenci sayısının ne kadar olduğu gibi soru işaretleri bugünden 2 ay önceden kendisine yanıt arıyor.

MinerUpdate Araştırma Başkanı John Lee Quigley, Bitcoin halving olayından dolayı bazı madencilerin kuleleri (madencilik cihaz serilerini) kapatmak zorunda kalacak olduklarından söz etti.

Bitcoin fiyatının yüzde 50’den daha fazla değer kaybettiğine dikkat çeken Quigley; bunun madenciler üzerinde zaten etkisinin çok fazla olduğunu, azalan işlem oranlarının madencileri daha da zorda bıraktığını açıkladı.

Halving nedeniyle çok ciddi endişeler bulunurken, bu endişeler bazı madencilerin şimdiden endişe etmesine ve olası iflas planları yapmasına sebep olmuşa benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu