AnalizBitcoinHaberler

Bloomberg Analisti Bitcoin’i Değerlendirdi: Görüşü ve Tahmini Ne?

Bloomberg analisti Mike McGlone, bu olay sonrasında Bitcoin'in en iyi varlık olduğunun farkına varılacağını iddia etti.

Bilindiği üzere şu sıralar kripto para piyasası düşüş eğiliminde gidiyor ve Bitcoin fiyatı da Ocak ayından bu yana %35 değer kaybetti.

Bunun sonucunda birçok kişi şu anda kripto kışının ne kadar derininde olduğumuzu ve bahar belirtilerinin olup olmadığını merak ediyor.

İlgili Haber
Bitcoin 100.000 Dolar Olacak Diyen Analist Konuştu: "BTC İçin En Büyük Engel Bu"

McGlone, Kripto Paraların Toparlanmanın Ardından En İyi Performans Gösteren Varlıklar Olacağını İddia Etti

Kitco News ile konuşan Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, risk varlıklarındaki mevcut ayı piyasası yatıştığında ve değerlemeler yeniden toparlandığında, kripto paraların diğer tüm varlık sınıflarından daha iyi performans göstereceğini iddia etti.

Daha önce McGlone, Bitcoin’in 2025 yılına kadar 100.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu belirtmişti. Emtia stratejisti, kripto para kışından çıkmak ve rallinin başlaması için gerekli olanlar sorulduğunda şu cevabı verdi:

 “Bence büyük geri dönüş yeniden başlayacak. Bu 1929 sonrası gibi olabilir, bence 2008 sonrası gibi olacak, belki de 1987 çöküşünden sonra olduğu gibi çok gecikmiş olacak. Çoğu insanın hayatındaki 40 yılın en büyük enflasyonu yeni başlıyor.

McGlone düşüncelerine şunları ekledi:

“Bu dönemi atlattığımızda, Bitcoin’in gezegendeki en iyi varlıklardan biri olduğunun farkına varılacağını düşünüyorum. Bu benim varsayımım, tabii ki bu olayların nasıl sonuçlanacağını bilmiyorum. Bu yüzden benim bakış açıma göre, sahip olunacak en iyi varlıklardan bazılarının altın, ABD uzun vadeli tahvilleri ve Bitcoin olacağını düşünüyorum, bence deflasyona geri dönüyoruz.”

McGlone’a göre altın fiyatı, piyasalar uzun vadeli tahvil getirilerinin zirveye ulaştığını ve Fed’in faiz artırım beklentilerinin askıya alındığını gördükten sonra yükselişe geçecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu