binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumBloomberg Analisti, Grayscale'in Ethereum Vadeli İşlemler ETF'sini Geri Çekmesinin Asıl Gizli Nedenini...

Bloomberg Analisti, Grayscale’in Ethereum Vadeli İşlemler ETF’sini Geri Çekmesinin Asıl Gizli Nedenini Açıkladı

Bloomberg analisti Eric Balchunas, yaptığı açıklamasında Grayscale'in Ethereum Spot ETF'ini geri çekme nedenini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa süre önce yaşanan bir gelişmede, Bloomberg ETF analisti Eric Balchunas, Grayscale CEO’su Michael Sonneshein’in Ethereum Spot ETF’lerinin onaylanmasına ilişkin iyimser bakış açısıyla çelişti. Sonneshein daha önce bu ETF’lerin Mayıs ayında onay alabileceğine inandığını ifade etmişti.

Ancak Balchunas’ın farklı bir bakış açısı var. “Katılmıyorum. Her zamanki gibi kötümseriz. Yani bir noktada olabilir ama bence bir yıl içinde değil.” Balchunas ayrıca herhangi bir ret ve Kasım ayındaki seçimlerin görünümü değiştirebilecek önemli değişkenler olduğunu da sözlerine ekledi.

İlgili Haber  Ethereum Kurucu Ortağından Kritik ETH ve SEC Açıklaması!

İlginç bir şekilde Balchunas, Grayscale’in ’33 Act Ether Futures ETF’sini spot ürünlere odaklanmak istedikleri için geri çektiğini de belirtti. Balchunas şu açıklamayı yaptı:

“Bunu ’33 Yasası’ (40 Yasası’na kıyasla) kapsamında başvuruda bulunulmasının tek nedeni dava açılmasını sağlayabilmekti. Başvurunun geri çekilmesi, aslında herhangi birinin dava açması için kapıyı kapatıyor.”

Balchunas’a göre Grayscale’in söz konusu başvuruyu geri çekmesinin sebebi Grayscale’e yeniden devasa bir ETF’i altın tepside sunmamak olduğunu iddia etti. Buna ek olarak analist, Grayscale’in BlackRock Bitcoin Spot ETF’lerinin onay almasını sağlayan asıl şirket olduğunu, buna rağmen kendi fonundan yaşanan çıkışlar nedeniyle eleştirildiğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail