bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBloomberg Analistinden Bitcoin ve Altın Yorumu! "100.000$ İçin Benzinimiz Var!"

Bloomberg Analistinden Bitcoin ve Altın Yorumu! “100.000$ İçin Benzinimiz Var!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bloomberg’in kıdemli analisti Mike McGlone kripto yatırımcılarının merakla beklediği yeni raporunu yayınladı.

Lider kripto para birimi Bitcoin için 100.000 $’lık hedefini sürekli olarak tekrar eden başarılı analist, 2021 yılını kripto para piyasası için temel yıl olarak tanımladı.

Dijital varlıkların uzun vadede büyük değer kazanacağını tekrarlayan McGlone, Bitcoin’de yıl sonunda hedeflenen seviye için “Yıl sonu 100 bin dolara giden koşu için benzin var” dedi.

Kripto Para Yatırımı Yapmayanlar Geride Kaldı!

2021 yılında Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerine yatırım yapmamış küresel para yöneticilerinin “kripto varlıklarına sahip diğer kurumsalların gerisinde kalma ve düşük performans gösterme riski” olduğunu belirtti.

Çin’den gelen kripto yasakları ile ABD’nin Bitcoin ETF’lerini onaylamasının aynı tarihlere denk gelmesinin tesadüf olmadığını vurgulayan McGlone, ABD ve Çin arasında kripto para birimleri konusunda gizli bir soğuk savaş olduğunu savundu.

Analist, ayrıca kripto para piyasasında Kasım ayında bir hareketlenme başlayacağını söyledi.

2021 yılının ilk yarısının popüler kripto para birimi Dogecoin yerini son zamanlarda büyük ilgi gören Shıba Inu’ya bırakırken başarılı analist McGlone, bu iki altcoin’in küresel bazda benzeri görülmemiş hareketlerde bulunduğunu belirtti.

Analist Shıba Inu ve Dogecoin’in spekülatif coinler olduklarını söyledi.

Altın 2022 Yılında Normale Dönecek!

Mike McGlone altın piyasasının önümüzdeki yılda takip edilmesi gerektiğini söyledi.

2021 yılında yaşadığımız artışların 2022 yılında yaşanmayacağını ifade eden analist, ekonominin normale dönmeye başladığını ve altın fiyatlarının 2022 yılından itibaren normale döneceğini söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları