coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumBloomberg Analistleri Ethereum Fiyat Tahminini Paylaştı! Düşüş Devam Edecek Mi?

Bloomberg Analistleri Ethereum Fiyat Tahminini Paylaştı! Düşüş Devam Edecek Mi?

Bloomberg analistleri Ethereum fiyat tahmini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tüm kripto para piyasasının uzun süredir merakla beklediği Ethereum (ETH) Merge birleşmesi geçtiğimiz hafta başarıyla tamamlandı.

Yatırımcılar ve piyasa Merge birleşmesinin ETH fiyatında bir pump etkisi bekliyordu ancak beklenen olmadı.

1.270 dolar seviyelerinde yatay hareketlerine devam eden ETH’nin ne zaman yükselişe geçeceği merak konusu olmaya devam ediyor.

ETH’deki düşüşü değerlendiren Bloomberg analistleri Ethereum’un bu hafta içerisinde yaklaşık %22’lik bir düşüş kaybettiğini söyledi.

Bu düşüşün Haziran ortasından bu yana en yüksek düşüş olduğunu belirten analistler, bunun son olmadığını ve daha fazla düşüş olabileceğine inanıyor.

“Teknik analize dayalı kanıtlar daha fazla olumsuzluğa işaret ediyor.

Haziran ayından bu yana görülen %22 oranındaki en yüksek düşüş ETH’yi Göreceli Güç Endeksi’nde aşırı satım bölgesine sürüklendi.

Aşırım satım göstergesi 30’un altına düştü.

Tarihsel olarak bu durum piyasanın en büyük ikinci kripto parası için iyi bir işaret değil.”

Ayrıca ETH‘nin 50 günlük MA gibi önemli hareketli ortalamaların altına düşüşünü ve Ethereum’un yükselişe geçmesi için gerekli itici güç faktörlerinin eksikliğinin de olduğunu belirten analistler tüm bunlar birlikte göz önüne alındığında, yaklaşan bir düşüşün işareti olabileceğini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail