EthereumHaberlerKripto Para

Bloomberg Analistleri Ethereum’un Destek Bulabileceği Seviyeyi Açıkladı!

Bloomberg analistlerinden Ethereum tahmini geldi.

Celsius Network’ün iflas edeceğine ilişkin söylentilerle Ethereum (ETH) üzerindeki satış baskısı da arttı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) bugün erken saatlerde 24.000 doların altına inmesiyle ETH de 1200 doların altını gördü.

Kripto para piyasalarında artan satış baskısı yatırımcıları tedirgin ederken uzun vadeli düşünen yatırımcılar “bu seviyeler dip mi, buralardan almalıyım?” sorularının yanıtlarını arıyor.

Bu bağlamda Ethereum’un son fiyat hareketlerini değerlendiren Bloomberg analistleri, ETH’nin grafiğindeki omuz-baş-omuz modeline dikkat çekti.

Yıl sonuna kadar Ethereum’un daha da düşebileceğini söyleyen analistler, 1000 dolar seviyelerini işaret etti.

Analistler ayrıca yakın vadede düşüşler olacağını ve ETH’nin Yıl sonuna kadar 913 dolar civarında destek bulabileceğini belirtti.

Ethereum’la ilgili başka bir fiyat tahmini de Bitcoin düşmanı Peter Schiff’den geldi.  Schiff, attığı twitte Bitcoin’in 20.000 dolara ve Ethereum’un ise 1000 dolara düşmesini beklediğini söyledi.

İlgili Haber
Bitcoin Düşmanı Peter Schiff, Düşüş Sırasında Bitcoin ve Ethereum İçin Bir Sonraki Hedefini Açıkladı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu