Kripto Para

BNB’de Yüzde 11 Düşüş!

Binance kararı etkili oldu.

Nexo

Binance’nin ABD ile ilgili aldığı kararın ardından Binance’in kripto parasının değeri rekor seviyede düştü. Binance yaklaşık 90 gün sonra ABD’li yatırımcılara platformunu kapatacağını duyurdu. Kripto para biriminin değerini düşüren karar bugün sabah saatlerinde Malta merkezli Çin bağlantılı kripto para birimi borsası olan Binance tarafından alındı. Binance son dönemde ciddi bir siber saldırı vakası yaşamış ve 40 milyon dolar kadar bir kripto para kaybından hemen sonra 7 günlük bir bakım çalışması yapmıştı.

40 milyon dolar dünyanın en büyük 2 kripto para birimi borsasından birisi olduğu için Binance’a neredeyse hiç dokunmazken, borsa bu parayı 1 aydan biraz daha uzun sürede yerine koyabilecek güçte bir borsa olduğundan yatırımcıların paralarını da geri ödemişti.

Binance Coin ise Binance’in bugün ABD’ye yönelik yasaklayıcı kararından sonra %11 değer kaybetti. BNB sahipleri böylesine büyük bir kararın alınması sonucunda BNB’nin %11 düşen değerini eleştirirken, ABD’ye yönelik yasaklayıcı ve engelleyici olarak alınan kararların sadece BNB’ye değil, Binance’in kendisine de belirgin büyük bir zarar verecek olduğunu iddia ederek, ABD konusunda atılacak adımlara dikkat edilmesini istedi. Binance geri adım atar mı bilinmez.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı