Kripto HaberleriHaberlerBobby Lee: Çin'de Kalıcı Bir Şey Yok

Bobby Lee: Çin’de Kalıcı Bir Şey Yok

Takip et

BTCC’nin yöneticilerinden olan ve Bitcoin Foundatın kurul üyesi Bobby Lee açıklamaları ile gündeme bomba gibi düştü. BTCC’nin satışının ardından bir süre dinlenmek istediğini belirten Lee, bu sürenin bu yıl içerisinde geçerli olacak olduğunu, kendisinin hali ile bu süre zarfında bir süre dinlenecek olduğunu açıkladı. Konferanslara daha aktif katılacak olduğunu belirten Lee, bununla sınırlı kalmayacak ve poker oynayarak hayatını bu yönde geçirmeyi tercih edecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin ile ABD, Çin ve Güney Kore benzeri büyük ülkeler tarafından tam anlamı ile bir karara varılamamasının gelecekte daha büyük sorunları ve zamansız yakalanmayı beraberinde getirecek olduğunu açıklayan Lee, bunu önlemek için en üst düzeyde araştırmalar ve çalışmalar yapılarak hükümetlerin bir karar alması önerisinde bulundu.

Las Vegas Açıklaması

Las Vegas’a gidecek ve burada bir konferans verecek olduğunu açıklayan Bobby Lee, Çin ile ilgili de çarpıcı ifadeler kullandı. Lee, Çin’de bir şeyin kalıcı olmadığını, bunun olmasına imkan olmadığına değindi. Bobby Lee’nin açıklamaları kısa süre içerisinde kripto para dünyasında yankı buldu.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları