Haberler

Bobby Lee: Çin’de Kalıcı Bir Şey Yok

BTCC’nin yöneticilerinden olan ve Bitcoin Foundatın kurul üyesi Bobby Lee açıklamaları ile gündeme bomba gibi düştü. BTCC’nin satışının ardından bir süre dinlenmek istediğini belirten Lee, bu sürenin bu yıl içerisinde geçerli olacak olduğunu, kendisinin hali ile bu süre zarfında bir süre dinlenecek olduğunu açıkladı. Konferanslara daha aktif katılacak olduğunu belirten Lee, bununla sınırlı kalmayacak ve poker oynayarak hayatını bu yönde geçirmeyi tercih edecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin ile ABD, Çin ve Güney Kore benzeri büyük ülkeler tarafından tam anlamı ile bir karara varılamamasının gelecekte daha büyük sorunları ve zamansız yakalanmayı beraberinde getirecek olduğunu açıklayan Lee, bunu önlemek için en üst düzeyde araştırmalar ve çalışmalar yapılarak hükümetlerin bir karar alması önerisinde bulundu.

Las Vegas Açıklaması

Las Vegas’a gidecek ve burada bir konferans verecek olduğunu açıklayan Bobby Lee, Çin ile ilgili de çarpıcı ifadeler kullandı. Lee, Çin’de bir şeyin kalıcı olmadığını, bunun olmasına imkan olmadığına değindi. Bobby Lee’nin açıklamaları kısa süre içerisinde kripto para dünyasında yankı buldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu