Haberler

Bobby Lee: Çin’de Kalıcı Bir Şey Yok

Nexo

BTCC’nin yöneticilerinden olan ve Bitcoin Foundatın kurul üyesi Bobby Lee açıklamaları ile gündeme bomba gibi düştü. BTCC’nin satışının ardından bir süre dinlenmek istediğini belirten Lee, bu sürenin bu yıl içerisinde geçerli olacak olduğunu, kendisinin hali ile bu süre zarfında bir süre dinlenecek olduğunu açıkladı. Konferanslara daha aktif katılacak olduğunu belirten Lee, bununla sınırlı kalmayacak ve poker oynayarak hayatını bu yönde geçirmeyi tercih edecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin ile ABD, Çin ve Güney Kore benzeri büyük ülkeler tarafından tam anlamı ile bir karara varılamamasının gelecekte daha büyük sorunları ve zamansız yakalanmayı beraberinde getirecek olduğunu açıklayan Lee, bunu önlemek için en üst düzeyde araştırmalar ve çalışmalar yapılarak hükümetlerin bir karar alması önerisinde bulundu.

Las Vegas Açıklaması

Las Vegas’a gidecek ve burada bir konferans verecek olduğunu açıklayan Bobby Lee, Çin ile ilgili de çarpıcı ifadeler kullandı. Lee, Çin’de bir şeyin kalıcı olmadığını, bunun olmasına imkan olmadığına değindi. Bobby Lee’nin açıklamaları kısa süre içerisinde kripto para dünyasında yankı buldu.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı