Haberler

Bobby Lee: Çinliler Bitcoin’i Sadece Yatırım Olarak Gördüler!

Bobby Lee, kendisi gibi uzman olmayanların güvenlik tehditleriyle daha fazla karşı karşıya olduğunu açıkladı.

Bobby Lee, kripto para yatırımcılarının siber güvenlik tehditleri ile daha fazla tehdit altında olabildiğini ve bunun beraberinde kripto para birimi yatırımcılarının Çin bölgesi merkezli olanlarının Bitcoin’i hep yatırım aracı olarak gördüklerini ve asla ödeme aracı olarak görmediklerini açıkladı. Bitcoin’in hem yatırım, hem ödeme aracı olduğunun bilinmesi gerektiğini belirten Bobby Lee, bu konuda Çinli yatırımcıların artık Bitcoin’i hem ödeme, hem yatırım aracı olarak algılaması gerektiğini açıkladı. Bitcoin bugün dünyada birçok insanın ödeme aracı için kullandığı kripto para olsa bile çoğu insan sadece kripto para birimi yatırımı olarak görüyor.

Bitcoin fiyatının yükselmesini bekleyen Çinli yatırımcılar ödeme için Yuan tercih ediyor veya dijital ödeme sistemlerini kullanıyorlar. Ancak Bobby Lee tarafından ifade edildiği gibi yatırımcılar Bitcoin kullanırken ödeme aracı olarak ellerinde 7 gün 24 saat ödeme yapılmasının da mümkün olduğunu ve bunun alternatif bir ödeme yöntemi olmasını öğrenmeleri ve bilmeleri öneriliyor. Bobby Lee ve diğer birçok isim bu konuda Çinlileri Bitcoin kullanmaları durumunda Pekin yönetiminin kendilerini bulamayacakları konusunda olmasa da güvende oldukları konusunda bilgilendiriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı