Bitcoin

Bobby Lee: Dip Fiyatı Görmeye Başladık

Bitcoin düşüşü nerede sona erecek?

Bobby Lee, Bitcoin fiyatının dip noktasının ne zaman ve ne kadar fiyat ile olacağı konusunda konuştu. Bitcoin fiyatındaki dip fiyat beklentisinin 5.000 dolar iken, sonra 4.500 doların altına gerilemiş olması ile panik havası yaşayan kripto para sahiplerinin bir anda satışları arttırmasına bağlı olarak düşüşlerin hızı da arttı. Düşüşlerin 4.500 dolarda dengelenmesi sonrasında açıklama yapan Bobby Lee, dip seviyeye yavaş yavaş yaklaştıklarını belirterek Bitcoin fiyatının dip noktasının 4.000 dolar veya 3.500 dolar olabileceğine yönelik beklentinin olduğunu dolaylı olarak belirtti.

3.500 dolara yakın seviye dip olabilir

Bobby Lee’ye göre kripto para fiyatlarındaki düşüş yavaş yavaş durmaya başladı ve bir süre sonra tamamen durmuş olacak. Ne zaman duracak ve hangi seviyede duracak olduğu konusunda ise açıklama yapmayan ünlü isim, 3.500 dolar seviyesine yönelik dip fiyat beklentilerini düşünmüş olabilecek olduğundan, 900 dolarlık değişimin önemi çok fazla.

Bobby Lee, kripto paralar konusunda pek fazla açıklama yapmayan isimlerden olsa da yaptığı yorumlar piyasada kendi kitlesi tarafından önemseniyor ve sık sık ne açıklama yaptığı takip ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu