Haberler

Boğa Piyasası Neden Başlamıyor?

Bitcoin neden beklenen boğa piyasasına giremiyor?

Bitcoin fiyatlarını yükseltecek olan ve rekor kırılmasında fayda sağlayacak olan bir dönem olacak. Bitcoin fiyatı ile farklı kripto para birimlerinin rekor kırılmasında fayda sağlayacak olan boğa piyasasının kısa sürede yaşanması da mümkün olarak görülmüyor. Bitcoin yatırımcıları bir süre önce başlayan yükselişlerin ne zaman tekrar başlayacağını düşünürken, 4.200 dolardan geri düşen ve 400 doları biraz daha geçen düşüşler yaşadı. Bitcoin ve farklı kripto para birimlerinin değerinin sürekli düşüş eğilimi göstermesi ise yatırımcıların tepkisini çekerken, yeniden yükseliş ve boğa piyasasının aylar geçmesine rağmen başlamaması tepki çekti.

Boğa piyasasının başlamasını isteyen yatırımcılar, kripto para birimlerinin en kısa sürede yükselmesini ve ayı piyasasının bitmesini istiyorlar. Yatırımcılar, kripto paraların değerinin artmadığı sürece yeni yatırımların gelmeyeceğini, mevcut yatırımların zarar edilse de satılarak piyasadan çıkacak olduğunu düşünüyorlar.

Boğa piyasasının başlamaması veya geç başlamasının ise yatırımcılar üzerinde psikolojik olarak bazı etkilere ve sonuçlara sebep olduğu bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu