Kripto HaberleriHaberlerBorsa Düşüyor, Bitcoin'de Seyir Normal

Borsa Düşüyor, Bitcoin’de Seyir Normal

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD, Avrupa, Ortadoğu’da etkisini gösteren corona virüs Afrika’da da sınırlı olarak görülüyor. Ancak bugünlerde Türkiye’ye geldiği açıklanan virüs ile ilgili uzmanların yorumları sürekli olarak virüsün salgın haline gelmediği, ancak önlemler alınmazsa salgın haline gelebileceği yönünde.

Tüm bu sebeplerden dolayı çok sayıda yatırımcı hisse senetleri, Bitcoin ve kripto para birimleri yerine direkt olarak nakit ve döviz varlıklara ilgi gösteriyor.

Dolar kuru 6 lira 19 kuruştan alıcı ararken, Bitcoin’de ise 7.825 dolardan kendisine alıcılar arıyor. Yatırımcılar bu dönemde altın, nakit, dövize yönelik alımlar sürdürürken borsalarda ise düşüşler hızla devam ediyor. ABD borsalarında %7’den fazla düşüş yaşanırken, Türkiye’de de düşüş oranı artıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları