Kripto Para

Brad Sherman: Kripto Paralar Ya Bitecek, Ya Da Doları Bitirecek!

ABD'li siyasi komisyon üyesi Brad Sherman konuştu.

Nexo

Brad Sherman, kripto para birimleri hakkında konuştu. Kripto para birimlerinin gelecekte ABD dolarını bitirebilecek olduğunu ve çok değer kazanabilecek olduğunu açıklayan yetkili, yapılacak olan yatırımların bir diğer tarafında ise kripto paraların yatırımcılarına büyük zarar ettirerek gelecekte yok olmasının bir ihtimal dahilinde olduğunu açıkladı. Kripto para birimi yatırımcıları son yıllarda kripto para birimlerinin değer kazanmasını beklerken, bir taraftan ise bazı kripto para yatırımcıları kazançlarının düşebilecek olduğundan endişe ediyorlar ve piyasada bu konuda bazı soru işaretleri var.

Brad Sherman’a göre ise kripto paralar için sadece 2 şans var. Ya yok olacaklar, ya da doların hakimiyetini bitirebilecek kadar gelişecek ve değer kazanacaklar. Ancak kripto para birimlerinin doların gücünü elde etmesine ABD tarafından müsade edilip edilmeyecek olduğu konusu soru işareti. Zira eğer ki doların gücü sona erer ise kripto para birimleri ABD’de aktif olarak kullanılmak zorunda kalacak ve dünya finans sistemi büyük bir darbe alabilecek. Finans sisteminin korunması için ABD gerekirse farklı ülkelerin ekonomisini bile bugün yerle bir ederken, kripto paralara izin vermesi pek ihtimal dahilinde bulunmuyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı