Kripto HaberleriHaberlerBrave Ve BitFlyer'den Ortaklık!

Brave Ve BitFlyer’den Ortaklık!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Brave ve BitFlyer, Japonya merkezli kullanıcılara henüz kesin olmasa da müjdeli haberleri verdi. Japonya’nın en büyük kripto para birimi borsası ile büyük internet tarayıcısı Brave’nin yakın zamanda yeni bir ortak kripto para cüzdanı geliştirecek olduğu ve çalışmaların resmen başlatıldığı açıklandı.

Brave internet tarayıcısından aktif olarak erişimin olması beklenen kripto para cüzdanı ile ilgili detaylar pek fazla paylaşılmadı ancak iki şirketin güvenli bir kripto para cüzdanı oluşturmak ve kolay işlemler sağlanabilmesi için güncellemeler yapması bekleniyor.

2 şirketin bir araya gelmesinin diğer ülkelerde de farklı şirketler ile kripto para borsalarını bir araya getirebilecek olduğu ve bunun istenen bir sonuç olduğu belirtilmekte.

Henüz kesin olarak ne zaman kripto para cüzdanının çıkacağı ise bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları