Haberler

Brezilya’da Bitcoin Engellenemedi Uyuşturucu Satıcıları BTC’de Kararlı!

Brezilya'da yeni devlet başkanı olan Bolsonaro vaatlerini yerine getiremedi.

Mafya ve uyuşturucu sorunları olsa da güçlü bir ülke olarak tanınan Brezilya son yıllarda uyuşturucudan dolayı büyük kayıplar yaşıyor. Ekonomisine uyuşturucu nedeniyle para giriyor ancak karteller bu parayı ülkenin geleceği için değil, tam tersine ülkenin kötü nesilleri için harcıyor.

Sadece gençleri değil, orta ve ileri yaşlı insanları da göz önüne aldığımızda uyuşturucu herkes için tehlikeli ve insan hayatında geri dönüşünün neredeyse imkansız olabilecek sorunlara yol açması mümkün. İnsanları Belçika’da birçok kartele karşı mücadele ettiği ancak ülkede canice insan öldüren barbar kartel çetelerin olduğu dünya kamuoyunda bilinmekte.

Bununla ilgili olarak birçok farklı çalışma olsa da ülkede yaşananlar skandalların ötesine geçebiliyor. Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro ise göreve gelmeden önce kendisinin bu sorunları engelleyecek olduğunu açıklamıştı ve Bitcoin başta olmak üzere kripto paraları da hedef almıştı.

Ancak görünen köy kılavuz istemez, yerel Brezilya medyasına göre Bolsonaro söylemlerinin sert olmasına rağmen yönetimi kripto paralar ile uyuşturucu ve benzer kötü amaçlı madde teminini engelleyebilmiş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu