Haberler

Brezilya’nın En Büyük Kripto Para Borsası Kapandı: Paralarınızı Hemen Çekin!

Brezilya merkezli kripto para borsası XDEX kapandı!

Brezilya’nın en büyük kripto para birimi borsası olarak bilinen XDEX kapandığını ilan etti. Daha öncesinde hiçbir açıklama yapmayan XDEX, bugünden itibaren 30 gün süre tanındığını, 30 gün süre içerisinde platformdaki tüm işlemlerin sona erecek olduğu, para çekme işlemlerinin ise 30 gün içerisinde yapılması gerektiğini bildirdi.

Yapılan açıklamada XDEX kripto para borsasının neden dolayı kapandığı hakkında pek fazla bir bilgi verilmezken, borsanın bundan sonra hiçbir şekilde faaliyetlerine devam etmeyeceği duyurusu yapıldı.

Brezilya yönetimi kripto para birimleri konusunda kararsızlığını sürdürürken, bazılarına göre XDEX borsasının kapanma sebebi hükümetin kripto para tepkisinden kaynaklanıyor ve devlet başkanı Bolsonaro’nun kripto para birimleri konusunda olumsuz görüşlerinin ülkede kripto para kullanımını azaltmasından doğuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu