Haberler

Brian Armstrong: Bitcoin Benim İlk Aşkım!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong'un açıklamaları önemli.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kripto para birimlerinin kendisi için önemli olduğunu ve Bitcoin’in kendisinin ilk aşkı olduğu açıklamasında bulundu. Bitcoin hakkında yaptığı açıklamada kripto paraların kendisi için olumlu olduğunu ve insanların kripto paralara ilgi duymasından hoşnut olduğunu belirten Armstrong, kripto paraların en büyüğü olarak bilinen Bitcoin için her zaman kripto para dünyasında belirli ayrı bir yer olduğu açıklamasında bulundu.

Kripto paralar dünyada küresel olarak belirli bir hareket başlattı ve insanlar kripto paralar konusunda ne yapacak oldukları ve geleceği nasıl değiştirebilecek olduğu düşüncesine kapıldılar. Bitcoin benim hayatımdaki ilk aşkımdır ve bu hep öyle kalmayı sürdürecek, ben Bitcoin’e aşığım. – Coinbase CEO’su Brian Armstrong

Bitcoin 10. yılını kutlamasından dolayı bugün ve gelecek günlerde Bitcoin ile ilgili yapılan açıklamaların artması bekleniyor. Kripto para borsası sahipleri ise tüm kazançlarını ve bu kadar popüler olmalarını tamamen kripto para birimi ve 10. yılını kutlayan kripto para Bitcoin’e bağlılar. Bitcoin olmasaydı bugün kripto para borsaları olamazdı ve binlerce insan milyonlarca dolarlık kazanç elde edemezdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu