binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBrian Kelly: Bitcoin Bu Nedenler Dolayısı İle Artmış Olabilir

Brian Kelly: Bitcoin Bu Nedenler Dolayısı İle Artmış Olabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü Bitcoin yorumcusu Brian Kelly, Bitcoin fiyatının neden dolayı arttığı konusunda açıklama yaptı. Bitcoin fiyatının artmasındaki etkenin olumlu yorumlar olduğunu belirten ünlü analist, kripto paranın daha fazla fiyat artışı yaşamasının önünde herhangi bir engel bulunmadığını belirtti. Kripto paraların artış yaşamasında bir diğer etkenin olumlu yorumların yanında dip fiyat durumundan çıkılması olduğunu belirten Brian Kelly, bununla ilgili yatırımların daha da fazla artmasının etkileri gösterdiğini açıkladı.

Bitcoin fiyatına dair yapılan bu açıklamalar kısa süre içerisinde sosyal medyada ve kripto para camiasında dikkat çekti. Yatırımcılar kripto paralarda yaşanan artışlar dolayısı ile kendilerinin yatırım yapmak konusunda daha fazla net davranabildiklerini belirtti.

Daha Fazla Artacak

Yatırımcıların daha fazla yatırım yapması ile yatırım oranları daha fazla artacak iken, tam anlamı ile yatırım yapan yatırımcıların gelecekte olası kayıplara karşı da önlemler alması gerek. Dip fiyat dalgası henüz bitmiş olsa bile tekrar geri dönmesi imkansız olmayan ve düşüşleri beraberinde getirebilen bir etken.

Dikkatli olarak hareket edilmesi durumunda kazançların bugünden itibaren daha fazla artmasının önünde bir engel bulunmamakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail