binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBrian Kelly: Ethereum, Bitcoin'i Geçebilir

Brian Kelly: Ethereum, Bitcoin’i Geçebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Brian Kelly, kripto paraların gelecekte dengeleri değiştirebilecek senaryoları beraberinde getirebilecek olduğunu ve kripto para piyasası içerisinde ciddi değişimlere sahne olunabilecek olduğunu iddia etti. Yıllar önce ”bu asla olmaz” dediğimiz şeylerin gerçek olduğunu belirten Kelly, kripto para piyasası içerisinde de bunun gerçek hale gelebilecek olduğunu ve asla ”imkansız” denilmemesi gerektiğini açıkladı.

Bitcoin’in Ethereum‘un gerisinde kalabilecek olduğu uyarısında bulunan Kelly, bu durumun beklenen bir senaryo olabilecek olduğunu ve Ethereum fiyatının bu olay gerçek olması durumunda Bitcoin  mevcut fiyatını dahi aşabilecek olduğu açıklamasında bulundu.

Yükselebilir, Rekor Kırabilir ve Zirveyi Görebilir

Bu 3 kelime kripto para dünyasında sık söylenen ve gerçek olabilecek anlamlar içeren kelimelerdir. Bitcoin hakkında nasıl hala bu kelimeler sık kullanılıyor ise aynısı bugünlerde hem Bitcoin, hem Ethereum için sık sık kullanılıyor. Ethereum fiyatının ne kadar zirveyi görebilecek olduğu konusu ise biraz karmaşık bir konu olduğundan birçok analist bu konuda yorum yapmaktan çekiniyor ve fiyatların bir yerde duracak ve zirveyi görecek olduğundan bahsediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail