Kripto HaberleriHaberlerBrian Kelly: Pupa Rüzgarı Olmuş Olabilir

Brian Kelly: Pupa Rüzgarı Olmuş Olabilir

Takip et

Kripto paralar hakkında yaptığı yorumları ile gündemde olan Brian Kelly, kripto paraların bir anda agresif olarak yükselmesinin arkasında pupa rüzgarı olabilecek olduğunu açıkladı. Kripto paralar konusunda yaptığı açıklamada yükselişin beklenmedik bir düzeyde olduğunu ve bunun belirli bir beklentinin üzerinde olduğunu belirtti. Kelly, açıklamalarında kripto paralara dair gidişat son derece değişti ve 2 haftadır yaşananları bilebilmek fazlası ile zor.

Brian Kelly, ”Görünüşe göre piyasanın karakteri değişmiş gibi. Yılın çoğu boyunca, her bir yükselişte agresif bir satış görmüştük. Bu son iki haftada değişti. Olası bir kripto para birimi savaşı, Bitcoin’in yükselmesi için pupa rüzgarı olmuş olabilir.” ifadeleri ile durumu özetlerken, kripto paralar hakkında yapılan bu açıklama beklenen bir açıklamaydı.

Bu Hafta Yaşananlar İnanılmazdı

Bu hafta içerisinde yaşananlar son derece inanılmaz gelişmelerdi ve kripto para yatırımcı sayısının da bu sayede daha fazla arttığı ve kripto paralara dair haberlerinde buna paralel bir şekilde daha fazla artış gösterdiği fazlası ile görüldü. Kelly, açıklamalarında bu tür ifadeler kullanmasının ardından Twitter’da kendisine birçok soru soruldu.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları