Kripto HaberleriHaberlerBrian Kelly: Sakin Kalın

Brian Kelly: Sakin Kalın

Takip et

Brian Kelly, kripto paralardan kar elde edebilmek için yatırımcıların sakin kalması ve büyük resme odaklanması gerektiğine değindi. Kripto para yatırımcılarının hemen telaş yapmaması uyarısında bulunan Brian Kelly, eğer ki sabırlı bir yatırımcı olunur ise bu durumda kazanç oranlarının çok daha iyi olacak olduğunu açıklayarak yatırımcıların yatırımlarına büyük resmi görerek hareket etmesi gerektiğinin altını çizdi.

Kısa dönem aralıklarında bu tür değişimler ve farklılıkların olabilecek olduğunu açıklayan Kelly, bu tür fiyat değişimlerinin aslında kripto paralar için kötü bir şey olmadığını, aksine daha iyi bir sonuç alınabilecek olduğunu açıklayarak bu sayede yeni yatırımların daha alt fiyattan yapılarak daha fazla kazanç sahibi olunmasının önünü açtığını açıkladı.

Daha Fazla Beklemek Gerekebilir

Brian Kelly, Bitcoin için daha fazla beklemenin gerekebilecek olduğunu, bunun için yatırımcıların bir süre daha sabretmesi ile kötü sonuçlardan kurtulabilecek olduklarını açıkladı. Bir süredir Bitcoin fiyatında düşüş ve yükselişler yaşanırken analistler kesin sonuçların yakın zamanda alınabilecek olduğunu iddia etmişlerdi. Yatırımcıları neler bekliyor, merak konusu.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları