fbpx
Haberler

Brian Kelly: Şimdi Yatırım Yapın!

Brian Kelly, fiyatın şimdi yüksek olmadığını açıkladı.

Kripto para analistlerinden Brian Kelly, kripto para yatırımcılarını uyardı. Kripto para yatırımcılarına yatırım yapmaları için beklememeleri ve hemen harekete geçmelerinde piyasa koşullarında herhangi bir sakınca olmadığını açıklayan Brian Kelly, yatırımcıların dikkatli olmasını önerdi.

Yatırımcıların düşüş beklemesi durumunda kripto para piyasasının daha büyük oranda kazanç yaratması mümkün olduğu için yatırımcıların bekledikleri her günün kendilerine bir risk olarak geri dönebileceği uyarısında bulundu. Bitcoin ve kripto para yatırımcılarının mevcut yatırımlarını artırmak için de tam zamanı olduğunu açıklayan Brian Kelly, bu dönemin yatırım yapmak için son derece uygun bir dönem olduğunu açıkladı.

Bugün hemen yatırım yapmak için en uygun zamanlardan. Kripto para yatırımcıları bu dönemde yatırım yapmayı ertelemeleri durumunda daha yüksek kripto para fiyatı ile karşı karşıya kalabilirler. Bunun yerine hemen yatırım yapanlar daha fazla para kazanabilirler. Kripto paraların alım zamanı olarak en uygun zamanlardan birisinden geçiyoruz ve bu dönemde yatırımcılar düşük fiyatlardan kripto para almış durumda. Bitcoin fiyatı ve diğerlerinin yükselmesini-değer kazanmasını bekliyoruz.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı