Kripto HaberleriHaberlerBrian Kelly'den yeni kripto para açıklaması

Brian Kelly’den yeni kripto para açıklaması

Takip et

Kripto paralar hakkında yaptığı yorumları ile yatırımcıların ilgisini çeken ve sürekli kripto paraların son durumu ve gelecekte neler olabilecek olduğuna dair yorumlar yapan Brian Kelly, bugün son açıklamalarında Bitcoin için bir süre daha beklenmesi gerektiğini ve bir süre daha zamana ihtiyaç olduğunu açıkladı.

Kripto paralar konusunda beklenenden daha kısa süre içerisinde yüksek rakamların görülebilecek olduğu konusunda umutlandıran açıklamaları ile yatırımcıların beğenisini kazanan ünlü isim, bugün ise olumlu süreç ve Bitcoin’in asıl liderliği için beklenmesi gerektiği yönünde hemfikir olduğunu açıkladı.

Brian Kelly açıklamaları

”Bitcoin 5800 dolarlardan 8300-8400 seviyelerine kadar güçlü bir yükseliş yaptı. Geleneksel piyasalara göre bu çılgınca bir artış olsa da, Bitcoin için böylesi fiyat artışları ya da düzeltmeler artık normal hale geldi.”

”Bunlardan birincisi tamamen düzenlenmiş bir kripto para borsasının faaliyete geçmesi ki bu gerçekten kurumsal yatırımcıyı sektöre çekecektir. Fidelity, Black Rock ve diğer bazı firmaların bu işe girdiğini görmeye başladık. Gerçekten de bu yönde bir talep var. Tamamen yasal olarak izin almış bir borsa ile birlikte Bitcoin ETF’sinin gerçekleşmesi için önemli olan bir diğer şey de, kurumsal yatırımcılar için koruma ve güvenlik hizmetlerinin tam manasıyla kullanıma girmesi. Bu ikisi bir araya gelirse, o zaman hem ETF, hem de piyasanın geneli için çok başka şeyler konuşuruz.”

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları