AnalizBitcoin

Brian Stutland Eylül ayında Bitcoin’den umutlu

Kripto para yatırımcısı ve ünlü borsacı Brian Stutland, kripto para piyasaları hakkında yorumlarda bulundu. En sonki düşüşün panik ortamı oluşturmamasını gerektiğini ve bu ortamın düzeleceğini ifade etti.

CNBC’ye röportaj veren Stutland, Bitcoin‘in Eylül ayı içerisinde tekrar yükseleceğini ve bu durumun altcoinler için de olumlu olacağını ifade etti. Bu ay içerisinde tekrar 7000 dolar seviyelerinin görüleceğine değinen Stutland, 5950 dolar seviyesinin önemli bir destek olduğunu ve çoğu stop seviyesinin bu noktaya konulduğunun da altını çizdi.

Eylül ayı içerisinde 7250 dolar seviyesine kadar yükselme olacağını bekleyen Stutland, bu süreçte piyasanın düşmesinde etken olan Goldman Sachs’ın kripto para ticaret masası açmasının ertelenme iddialarına da değindi. Bu iddiaların yersiz olduğunu ve piyasanın Goldman Sachs’e muhtaç olmadığını söyledi.

An itibarı ile 6400 dolar seviyesinde işlem gören BTC, bugün toparlanmaya başlamış gibi görünüyor. Öte yandan 199 milyar dolar seviyesine ulaşan kripto para piyasa hacmi tekrar 200 milyar dolar üzerine çıkacak gibi görülüyor. Piyasadaki Bitcoin hakimiyeti şu anda 55.6 seviyelerinde.

Bitcoin’in önündeki en önemli direnç seviyesi 6800 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu