Haberler

CryptoRadar: ABD’lilerin Sadece %6’sı Kripto Para Sahibi

CryptoRadar araştırdı, araştırma sonucunda ABD'lilerin sadece %6'sı kripto para sahibi.

CryptoRadar tarafından ABD’de sadece 5 bin ABD’li katılımıyla yapılan araştırmada ABD’li insanların sadece %6’sı kadar kripto para birimlerine sahip ve %7 kadarı gelecekte kripto para birimi satın alabileceklerini belirtiyor. Dünyada hacim açısından kripto para sektörünü yöneten ülke olarak bilinen ABD’nin bu konuda İngiltere’den önce geldiği ve kripto para sektörünün %50’sinden fazlasını İngiltere ile beraber oluşturdukları daha önce araştırılmıştı. Washington DC kripto para konusunda yasal kararlar vermediği için bazı kripto para sahibi olmak isteyen ABD’liler kripto para satın almıyor ve kripto para sahibi olmak için bir süre boyunca beklemek istiyor.

Asya’dan daha iyi!

Asya’ya göre ABD’de kripto para sahibi olanların sayısı daha iyi durumda ve giderek kripto para sahibi olmak isteyen insanlarının sayısında artışlar yaşanmakta. Resmi olarak kaç milyon ABD’li kripto para sahibi bilinmiyor ancak kripto paralara sahip olacağını belirten ABD’lilerin sayısı giderek daha fazla artıyor. Bu rakamlar kesin olmamakla birlikte daha az veya daha fazla olabilir.

*CryptoRadar araştırmasının sonucudur, kesin değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu