Haberler

Willy Woo: Gelecekte Daha Fazla İnsan Bitcoin’i Tanıyacak

Willy Woo isimli ünlü kripto para analisti Bitcoin hakkında açıklama yaptı.

Willy Woo açıklamasında kripto para piyasalarının giderek daha fazla geliştiğini ve her yıl kullanıcı sayısının 2 kat artmaya devam ettiğini ve bunun yükseliş dönemlerinde 4 kata yükseldiğine değindi. Bitcoin’in şimdilik dünyanın %1’i tarafından kullanıldığına dikkat çeken Willy Woo, gelecekte ise bu durumun tam tersi olarak değişecek olduğuna vurgu yaptı.

Bitcoin hakkında önemli açıklamaları ile tanınan ünlü analistin bu açıklamaları kısa süre içerisinde Twitter’da dikkat çekerken kripto para yatırımcısı sayısının henüz çok az olduğu biliniyor. Coinbase gibi kripto para borsalarının 35 milyon olduğu iddia edilen kullanıcı sayısı birçok kişi tarafından ‘doğru olmadığı’ gerekçesi ile belirli aralıklarla eleştiri konusu olmakta.

Bitcoin’i gelecekte eğer ki herhangi bir problem olmazsa daha fazla insanın kullanacağı ise herkesin bildiği bir gerçek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu