blank
Haberler

Willy Woo: Gelecekte Daha Fazla İnsan Bitcoin’i Tanıyacak

Willy Woo isimli ünlü kripto para analisti Bitcoin hakkında açıklama yaptı.

Willy Woo açıklamasında kripto para piyasalarının giderek daha fazla geliştiğini ve her yıl kullanıcı sayısının 2 kat artmaya devam ettiğini ve bunun yükseliş dönemlerinde 4 kata yükseldiğine değindi. Bitcoin’in şimdilik dünyanın %1’i tarafından kullanıldığına dikkat çeken Willy Woo, gelecekte ise bu durumun tam tersi olarak değişecek olduğuna vurgu yaptı.

Bitcoin hakkında önemli açıklamaları ile tanınan ünlü analistin bu açıklamaları kısa süre içerisinde Twitter’da dikkat çekerken kripto para yatırımcısı sayısının henüz çok az olduğu biliniyor. Coinbase gibi kripto para borsalarının 35 milyon olduğu iddia edilen kullanıcı sayısı birçok kişi tarafından ‘doğru olmadığı’ gerekçesi ile belirli aralıklarla eleştiri konusu olmakta.

Bitcoin’i gelecekte eğer ki herhangi bir problem olmazsa daha fazla insanın kullanacağı ise herkesin bildiği bir gerçek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu