HaberlerKripto Para

BTC ve ETH, Ripple’ı Güçlendiriyor

Geçtiğimiz yıllarda yaşadığı büyük düşüş trendinden sonra resesyona uğrayan tüm kripto para birimleri çok büyük değerler kaybetmişti.

Geçtiğimiz yıllarda yaşadığı büyük düşüş trendinden sonra resesyona uğrayan tüm kripto para birimleri çok büyük değerler kaybetmişti. Ancak yaşanan bu sürecin ardından toparlanmayı başaran BTC, ETH ve XRP gibi para birimleri değer kazanmaya başlayarak yatırımcıların ve girişimcilerin yeniden sarsılan güvenini onarmayı başardı. Son dönemde lobi faaliyetleri ve ve büyük balina olarak adlandırılan yatırımcılar el atmasıyla birlikte oldukça yükseliş gösteren Bitcoin ve Ethereum gibi para birimleri beraberinde Ripple gibi kripto para birimlerini de güçlendirmeye devam ediyor. 5,9 ve 6 bandında bir değer kazanan Bitcoin hakkında yapılan değerlendirmeler ve öngörüler, yükseliş trendinin daha da güçlenerek devam edeceğini gösteriyor. Ripple’ a bakıldığında; haftalık bazda dolar karşısında sarısılan imajını düzeltmeyi başaran bu sanal para birimi de, BTC ve ETH gibi yükselişini devam ettirecek gibi görünüyor. Yükseliş trendine devam edebilmesi için belirlenen 0,29 kritik noktayı kırmayı başaran Ripple para biriminin yatırımcıların ilgisini çeken bir başka kripto para birimidir. Bu nedenle Ripple en az BTC ve ETH kadar ilgi çeken bir kripto para birimi olarak göze çarpıyor.

BTC Ateşi Ripple’ı da Olumlu Etkiliyor

Son bir ayda Bİtcoin’de meydana gelen yükseliş, Ethereum’dan sonra en çok da Ripple’a yaradı. 0,29 direnç noktasını kırmayı başaran Ripple son haftalık bazda dolar karşısındaki tüm kayıplarını silmeyi başardı. Son bir aylık süre baz alındığında ise Ethereum ve Bitcoin gibi sanal para birimleri içerisinde en fazla alım gerçekleştirilen üçüncü kripto para birimi oldu. Ünlü analistler Ripple’ın bu performansını BTC’nin yükselişine bağlıyor. Bitcoin’in yükselişini devam ettirmesi halinde ise Ripple, ETH gibi para birimlerinin de bu rallide yer alacağı belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu