Kripto HaberleriAltcoinBu 9 Altcoin Bitcoin'den Pozitif Ayrıştı! İşte Günün Yıldızları!

Bu 9 Altcoin Bitcoin’den Pozitif Ayrıştı! İşte Günün Yıldızları!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

FED kararı öncesi geleneksel piyasalarla birlikte kripto paralarda da satışların arttığını gözlemledik. Pek çok altcoin son 24 saatte %10’lara varan kayıpla işlem görürken, bazıları marketten pozitif ayrışmayı başardı.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 kripto para arasında olan ve son 24 saatlik değişim bakımından en çok kazandıran altcoinler şunlar:

Maker (MKR) + %32

Arweave (AR) + %31

The Sandbox (SAND) +%27

Telcoin (TEL) + %17

Kadena (KDA) + %16

Serum (SRM) + %14

Solana (SOL) + %11

Amp (AMP) + %11

Avalanche (AVAX) + %8

En son üç saat önce ölçülen korku ve açgözlülük endeksine göre kripto para piyasaları aşırı aç gözlü konumda kalmaya devam ediyor. Yükselişin devamı için bu endeksin korku bölgesine inmeden açgözlü konumda kalması önemli bir veri.

Boğa piyasalarının sonlarına doğru bu verinin 95-96’lare kadar çıktığını görebiliriz. O noktada Bitcoin’de ve altcoinlerde dikkatli olmakta fayda olacaktır. Şimdilik marketin aşırı ısınmadığını görüyoruz.

Korku ve Açgözlülük endeksini buraya tıklayarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Korku ve Açgözlülük endeksi; kripto para yatırımcılarının duygusal reflekslerini ölçmeye çalışan popüler analiz şirketinin, piyasa oynaklığı, pazar hacim ivmesi, sosyal medya ilgisi, Bitcoin hakimiyet grafiği ve internette kripto paralar ile ilgili yapılan araştırma türlerinin trendlerini baz alarak hesaplanır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları