BitcoinHaberler

Bu Altcoin Bir Saatte Yüzde 140 Yükseldi! Bitcoin Düşerken Markette Neler Oluyor?

Markette teşvik sezonu açıldı.

Güne 48900$ seviyelerinden başlayan Bitcoin’deki kayıplar gün içinde %3’e kadar yükseldi.

Bitcoin’de kısa vadeli desteklerimiz 47440$ ve 46800$ olarak öne çıkıyor. Bu seviyelerin aşağı yönlü kırılımı düşüşleri sertleştirebilir.

Şimdilik günlük ma20 (47444$) üzerinde kaldığımız sürece güvenli bölgede olduğumuzu söyleyebiliriz.

Bitcoin’deki geri çekilmeler birçok altcoini etkilerken, marketin karışık bir seyir izlediğini gözlemliyoruz.

Son günlerin parlayan yıldızı Solano 106.91$ seviyesine ulaşarak yeni bir rekor kırdı. Bu yılbaşında 1$ seviyelerinden işlem gören Solano 9 ayda 100 kat yükselmeyi başardı.

Avax’ın 180 milyon dolarlık teşvik paketinin ardından, CELO da 100 milyon dolarlık teşvik paketi açıkladı.

Aave, Curve ve Sushi’nin CELO ağına geleceğinin ilan edilmesinin ardından fiyatta %140 oranında bir sıçrama görüldü. Aniden aşırı değerlenen CELO’da gelen satışlarla fiyat yeniden 8$’ın altına geriledi.

FTM’de ağdaki protokol ekiplerinin çalışmalarının ödüllendiriliceğini duyurdu ve 370 milyon dolarlık bir teşvik paketi açıkladı. Bu haberin arkasından rekorunu tazeleyen FTM kısa sürede 1$ sınırına dayandı.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında yer alıp son 24 saatte Bitcoin’den pozitif ayrışan ilk 10 coin şu şekilde:

 

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında yer alıp son 24 saatte en çok değer kaybedenler ise şu şekilde:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu