Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin Yeni Yatırımlar Ve Geliştirmelerle Eski Günlerine Dönmeye Hazırlanıyor!

Bu Altcoin Yeni Yatırımlar Ve Geliştirmelerle Eski Günlerine Dönmeye Hazırlanıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçmiş dönemde önemli yükselişler sergileyerek yatırımcılarının yüzünü güldüren ve milyarlarca dolar değere ulaşan altcoin EOS yeni bir atak yapmayı hedefliyor.

Altcoin EOS Eski Günlerine Dönmek İstiyor

EOS Vakfı, “yeni bir başlangıç” için vites yükseltirken, diğer adımların yanı sıra EOS tabanlı uygulamalara fon sağlayacak.

Bir zamanlar 14 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşan EOS, uygulama geliştiricileri için planlanan kapsamlı destekle ağ faaliyetlerinde ve büyümede tam bir yeniden canlanma için hazırlanıyor.

Kripto araştırma firması Messari’ye göre bu, CEO Yves La Rose’un bir fikir birliği mekanizması yükseltmesi, bir Ethereum Sanal Makinesi (EVM) çözümü ve genel olarak yenilenmiş bir büyüme stratejisi için planlara öncülük ettiği EOS Network Foundation’ın çabaları sayesinde gerçekleşiyor.

EVM ana ağının 14 Nisan’da piyasaya sürülmesi planlanıyor ve bunu takip eden haftalarda ve aylarda güncellemeler ve iyileştirmeler yapılması öngörülüyor.

Rose geçen hafta attığı bir tweette “EOS’un performansını Ethereum’un bilinirliğiyle birleştiren Solidity geliştiricileri büyük bir sürprizle karşı karşıya” dedi.

“Saniyede 800+ takas ile EOS EVM, Solana ve BNB’den 3 kat ve Avax’tan 25 kat daha hızlı karşılaştırmalı olarak en hızlı EVM olacak.”

EVM Nedir?

EVM’ler, tüm Ethereum hesaplarının ve akıllı sözleşmelerin yaşadığı ortamı ifade eder ve geliştiriciler tarafından merkezi olmayan uygulamalar (dApps) oluşturmak için kullanılan sanal bir bilgisayar görevi görür.

EVM’ler diğer blok zincirlerine yerleştirildiklerinde, geliştiricilerin Ethereum’dakine benzer şekilde dApp’ler ve DeFi uygulamaları oluşturmalarına olanak tanıyabilir.

İlgili Haber
Analistten Bitcoin Tahmini: Bu Seviyenin Altına Düşmemeli!

“EVM uyumluluğu, EOS’un potansiyeli için sadece teknik açıdan değil, ticari açıdan da çok önemlidir. Nihayetinde, daha fazla Solidity geliştiricisini ve kullanıcısını EOS’a davet etmemiz çok önemlidir ve EOS’ta bir EVM tam da bunu yapmak için mükemmel bir köprüdür.”

Bir hibe programı, bu tür uygulamalar üzerinde çalışan geliştiricilere, girişimin boyutu ve kapsamı gibi kriterlere bağlı olarak 10.000 dolardan başlayarak 50.000 doların üzerine kadar fon sağlayacak.

Hibeler, tamamen yeni ürünler geliştirenlere ya da mevcut araçların bakım ve yükseltmelerini finanse etmek için verilebilecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay