coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Şüpheli İşlemler Tespit Edildi, Fiyat Yüzde 90 Düştü, İki Borsa...

Bu Altcoinde Şüpheli İşlemler Tespit Edildi, Fiyat Yüzde 90 Düştü, İki Borsa Alım Satımı Durdurdu!

Kripto para güvenliki şirketi Cyvers Alert tarafından bildirildiğine göre bir altcoinde şüpheli işlemler tespit edildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para güvenlik şirketi Cyvers Alert, KyberNetwork hacker’o ile bağlantılı anormal bir işlemin tespit edilmesinin ardından bir altcoin hakkında kritik bir uyarı yayınladı.

Uyarıya göre, KyberNetwork hacker’ı tarafından finanse edilen bir adres, transferfrom fonksiyonunu kullanarak 0x0…000dEaD Ethereum adresinden 50 milyon dolar değerinde HXA tokeni aldı.

Fonlar o zamandan beri, şu anda en büyük HXA sahipleri olan çeşitli Harici Olarak Sahip Olunan Hesaplara (EOA’lar) dağıtıldı. Endişe verici bir gelişme olarak, hem Gate.io hem de MEXC resmi borsaları HXA tokenlerinin para çekme ve yatırma işlemlerini askıya aldı. Bu askıya almanın nedeni belirsizliğini koruyor, ancak şüphesiz altcoin’i çevreleyen artan endişelere katkıda bulundu.

İlgili Haber  Cardano (ADA) Sahipleri İçin Airdrop Alarmı: Bilinmesi Gerekenler Neler?

Gizeme ek olarak, HXA web sitesi şu anda kullanılamaz durumda ve yatırımcıları ve genel kripto topluluğunu devam eden durum hakkında karanlıkta bırakıyor.

CoinMarketCap verilerine göre HXACoin (HXA) fiyatı son 24 saatte yaklaşık olarak %90 değer kaybetti. Değer kayıplarının ardından altcoinin piyasa değeri 10.000 dolar seviyesine kadar geriledi. HXA, herhangi bir büyük kripto para borsasında işlem görmüyor.

HXA fiyatında yaşanan büyük düşüşü gösteren CoinMarketCap grafiği.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail