coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriCardanoCardano (ADA) Sahipleri İçin Airdrop Alarmı: Bilinmesi Gerekenler Neler?

Cardano (ADA) Sahipleri İçin Airdrop Alarmı: Bilinmesi Gerekenler Neler?

Analiz şirketinin yaptığı açıklamaya göre Cardano (ADA) sahipleri yakında sürpriz bir airdrop ile karşı karşıya kalabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Layergg kısa süre önce Cardano ekosisteminde yaklaşan bir airdrop’u teyit etti ve ADA’yı izlenmesi gereken bir token olarak belirledi.

2023 Cardano Zirvesi’nde, ADA sahiplerinin Midnight Network’ten bir DUST airdrop’u alacağı açıklanmıştı. Bu duyuru hem yatırımcılar hem de meraklılar arasında ilgi uyandırdı.

Midnight, Cardano’nun bir ortak zinciri olarak biliniyor. Akıllı sözleşmeleri replike state makineleri olarak kullanan modüler bir framework ve Substrate Stack kullanıyor.

İlgili Haber  Santiment Analistleri Üç Altcoin Hakkında Uyardı: "Veriler Çok Olumlu Gözüküyor, FOMO'ya Dikkat!"

Analistlere göre Midnight, DUST tarafından şekillendirilen bir tema olan verileri korumak için zero knowledge teknolojisini kullanacak. Midnight devnet’i 13 Kasım’da başlatıldı ve şu anda DUST test tokenini (tDUST) test ediyor. Analistlere göre Cardano kurucusu Charles Hoskinson da Midnight’ı kamuoyu önünde çok defa desteklemişti.

Analistlere göre Airdrop teyit edilmiş olmakla birlikte, kesin zamanlama henüz açıklanmadı. Bu süre 3-6 ay arasında değişebilir. Ayrıca, ADA fiyatı halihazırda yükselmiş durumda ve Layergg’ye göre bu da airdrop’tan elde edilecek potansiyel getirileri etkileyebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları