coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment Analistleri Üç Altcoin Hakkında Uyardı: "Veriler Çok Olumlu Gözüküyor, FOMO'ya Dikkat!"

Santiment Analistleri Üç Altcoin Hakkında Uyardı: “Veriler Çok Olumlu Gözüküyor, FOMO’ya Dikkat!”

Kripto para analiz şirketi Santiment analistleri, bugün büyük yükselişler yaşayan üç altcoin hakkında uyarıda bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment’in tecrübeli analistleri, yaptıkları son paylaşımda kripto para piyasasında son 24 saatte üç altcoinin belirgin bir şekilde liderlik ettiğini savundu.

Santiment analistlerine göre Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Optimism (OP) sırasıyla %19, %11 ve %11 yükseliş göstererek kripto para piyasasının genelinden ayrıştı. Bununla birlikte analistler, bu üç altcoinin de 2023 yılı için sosyal dominans verisinin zirvesine çıktığını ilan etti.

İlgili Haber  Bugün Piyasaya Sürülen Altcoinden Satın Almak İçin Yarışan Dev Balina, Büyük Hezimete Uğradı

Ancak Santiment analistleri söz konusu üç altcoin için önemli bir uyarıda bulundu. Analistlere göre bütün bu olumlu veriler ışığında bu üç altcoinde büyük bir FOMO dalgası yaşanabilir ve kripto para kullanıcıları dikkatli olmalı.

Santiment analistleri buna ek olarak Chainlink (LINK) altcoinine dikkat çekti. Analistlerin paylaşımına göre LINK tokeninde fonlama oranları son bir ayın zirvesine çıktı ve long lehine görünüyor. LINK fiyatının kısa bir süre önce 16 dolar barajını yeniden kazandığına dikkat çeken analistler, yerel zirvede ufak bir FOMO dalgası yaşanabileceğini ve ufak bir direnç ile 20 dolar seviyesinin görülebileceğini iddia ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail