binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBugün Piyasaya Sürülen Altcoinden Satın Almak İçin Yarışan Dev Balina, Büyük Hezimete...

Bugün Piyasaya Sürülen Altcoinden Satın Almak İçin Yarışan Dev Balina, Büyük Hezimete Uğradı

Bugün piyasaya sürülmesi beklenen altcoinden satın almak için büyük çaba sarf eden balina, önemli bir kayba uğradı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Arkham tarafından sağlanan verilere göre, bugün piyasaya sürülen bir altcoinde büyük bir kripto para balinası büyük bir şanssızlığa uğradı.

Kripto para dünyasının en tanınan fenomenlerinden biri olan Tree of Alpha tarafından piyasaya sürülen TREE altcoini bugün ses getirdi. Fenomenin takipçileri, piyasa sürüleceği tarih daha önce duyurulan tokenin ilk satın alanlarından biri olmak için birbiriyle yarıştı.

Çıkarılan bloklardan ilk sıralardan pay almayı başaran balinalardan biri tamı tamına 235.000 dolarlık TREE tokeni satın aldı. Piyasaya yeni sürülen ve oldukça küçük bir piyasa değerine sahip olan bir altcoin için bu inanılması güç bir rakam.

İlgili Haber  SEC Yine Boş Durmuyor: Resmi Kripto Para Uyarısı Yayınladılar

Bununla birlikte kripto para balinasının TREE tokenlerini aldığı dakikalardan kısa bir süre sonra %97.8 değer kaybetti. Balinanın aldığı TREE tokenlerinin fiyatı bu gelişmenin ardından yalnızca 5.400 dolara geriledi. Bu yazının yazıldığı anlarda balina halen tokenlerini satmış değil.

TREE kurucusu Tree of Alpha yaptığı açıklamasında TREE tokenlerinin tamamının piyasaya sürüldüğünü ve kilitli herhangi bir token bulunmadığını söylemişti. Buna ek olarak fenomen, TREE tokenlerinin herhangi bir içsel değeri olmadığını ve topluluk tarafından memecoin potansiyeli taşıdğını belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail