binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoine Bağlı Stake Ekibine, Çin Polisi Tarafından Soruşturma Açıldı!

Bu Altcoine Bağlı Stake Ekibine, Çin Polisi Tarafından Soruşturma Açıldı!

Bu altcoinin stake ekibi tarafından X platformunda paylaşılan açıklamaya göre, ekip üyeleri Çin polisi tarafından soruşturuluyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Filecoin tabanlı likit staking protokolü STFIL’in çekirdek ekip üyeleri, ekip tarafından X platformunda paylaşılan bir açıklamaya göre, şu anda Çin polisi tarafından soruşturma altında.

Filecoin Likit Staking Platformu STFIL Çin Polisi Tarafından Soruşturma Altında

Gönderide STFIL, durumu anlamak ve şu anda gözaltında bulunan ekip üyelerine yasal destek sağlamak için avukatların görevlendirildiğini belirtti.

Platformdaki Filecoin tokenlerinin geçen hafta harici bir adrese aktarıldığı ve yaklaşık 22 milyon dolara eşdeğer 2,5 milyon FIL tokenine ulaştığı bildirildiğinde durum tırmanmıştı.

Fonların bu hareketi, ekibin anormal olarak nitelendirdiği protokolde planlanmamış bir güncelleme sırasında meydana geldi.

İlgili Haber  BitMEX'in Kurucusu Arthur Hayes, Yaklaşan Halving Öncesi Yatırım Stratejisini Açıkladı! 1 Mayıs Tarihini İşaret Etti!

Bu gelişmelere cevaben STFIL, topluluktan yardım isteme konusundaki aciliyetini dile getirdi.

Ekip, paydaşları FIL tokenlerinin aktarıldığı bilinmeyen adresin takibinde işbirliği yapmaya ve bu olaylardan etkilenen paydaşların çıkarlarını korumak için stratejiler keşfetmeye çağırdı.

STFIL, Filecoin ağında bir likit stake protokolü olarak faaliyet göstermekte ve kullanıcıların FIL tokenları üzerinden stake ödülleri kazanmalarını sağlarken, yatırdıkları paralar karşılığında likit stake tokenları (LST’ler) çıkararak bunları merkeziyetsiz finans (DeFi) faaliyetlerinde kullanmalarına olanak tanıyor.

Platform, yenilikçi yaklaşımına rağmen, kilitlenen toplam değerde önemli bir düşüş yaşadı ve Nisan ayının başından bu yana yaklaşık %60’lık bir düşüşle 40 milyon dolara geriledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail