Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinin Balinası Binance'ten Yüklü Alım Yaptı! Fiyatta Ani Sıçrama Görüldü!

Bu Altcoinin Balinası Binance’ten Yüklü Alım Yaptı! Fiyatta Ani Sıçrama Görüldü!

0x0ba kısa adresiyle bilinen yeni bir balina Bitcoin borsası Binance'ten 2.2 milyon dolarlık token alımı yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa bir süre önce, 0x0ba kısa adresiyle bilinen yeni bir balina, Binance’den şaşırtıcı bir şekilde 74.578 TRB tokeni satın aldı. Satın alma işlemi token başına 29.55 dolar fiyattan gerçekleşti ve toplamda yaklaşık 2.2 milyon dolarlık bir tutara tekabül etti.

Balinanın satın alımının ardından tokenin fiyatında ani bir yükseliş yaşandı. Yaklaşık olarak %18 yükseliş yaşayan TRB tokeni, bu yazının yazıldığı anlarda 34 dolar civarından işlem görüyor.

TRB Günlük Fiyat Grafiği

TRB token, son dönemde kripto para piyasasının gündeminde olan altcoinlerden biri. Token son haftalarda büyük ani fiyat dalgalanmalarına tanık oldu ve fonlama oranında çok yüksek negatif değerler gördü.

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance'de Stake Edilen Ethereum Token (BETH) Miktarı Dört Kattan Fazla Arttı!

Tokenin toplam piyasa değeri bu yazının yazıldığı sırada 58 milyon dolar civarında.

Bununla birlikte tokenin son zamanlarda ismi sıkça duyulan bir piyasa yapıcı şirket olan DWF Labs’in de hedefinde olduğu tahmin ediliyor.

DWF Labs kurucusu, kısa bir süre önce attığı Tweet’te, TRB tokenini ima ederek fonlama oranının negatif olmasına dikkat çekmişti. Şirket, Singapur’da gerçekleşen Token2049 kripto para konferansında diğer piyasa yapıcılar tarafından manipülasyon ile suçlanmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay