Altcoin

Bu Altcoinin Etkinliğinde Bomba Alarmı Verildi: Katılımcılar Alandan Tahliye Edildi!

Altcoinin düzenlediği bir etkinlikte bomba alarmı verilmesi üzerine tüm katılımcılar alandan tahliye edildi.

Kripto para sektöründe kongrelerin ve etkinliklerin sıklaştığı günlerde bir altcoin için endişelendiren bir haber geldi.

Solana’nın (SOL) Miami’de düzenlediği Miami Hacker House isimli hackathon etkinliğinin güvenlik endişeleri nedeniyle durdurulduğu açıklandı.

Etkinliğin resmi Twitter hesabına göre güvenlik birimleri SOL yetkililerini söz konusu güvenlik sorunu ile ilgili bilgilendirdi.

Altcoin Etkinliğinde K-9 Köpekleriyle Yapılan Aramada Şüpheli Bir Durumla Karşılaşıldı

Güvenlik birimlerine ait K-9 köpeklerinin etkinlik girişindeki rutin kontrollerde şüpheli bir durum ile karşılaştığı öğrenildi.

Etkinlik görevlileri bunun ardından bölgeye komşu iki etkinlik alanını tamamen tahliye etti ve Miami Polis Departmanı’na haber verildi.

Polisin bölgeye gelmesiyle birlikte tüm etkinlik alanlarının tahliye edilmesine karar verildi.

Katılımcıların etkinlik alanında kalan kişisel eşyalarıyla ilgili çalışmaların yapıldığı yetkililer tarafından açıklandı.

Miami Polisi, Etkinliğe Girişlerin Yeniden Güvenli Olduğunu Açıkladı

Gelişmelerin ardından Miami polisi etkinlik alanına girişlerin güvenli olduğunu açıkladı.

Solana Miami etkinlik alanının akşam saatlerinde yeniden açılacağı ve Hacker House’un ise yarın sabah yeniden katılımcıların girişine izin vereceği bildirildi.

Miami şehri bu sıralar kripto para alanında birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bilindiği üzere yılın en büyük Bitcoin etkinliği de şu sıralar Miami’de gerçekleştiriliyor.

Kısa bir süre önce şehirde Bitcoin için etkileyici bir boğa heykelinin açılışı da yapılmıştı. Birçok devlet temsilcisi ve kripto para dünyasının önde gelen isimleri şu sıralar Miami şehrinde bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu